Rekrutacja 2020/2021

Uwaga Rodzice!!!

Prezydent Miasta Tarnobrzega wznowił
POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE DO PRZEDSZKOLA -
Prosimy zapoznać się z nim, równocześnie zapraszamy do zapisywania do naszego przedszkola:

Zarządzenie Nr 170/2020 Prezydenta Miasta Tarnobrzega z dnia 18 maja 2020 r.
Link do zarządzenia : klik

w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego
i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów
do przedszkoli w roku szkolnym 2020/2021 prowadzonych przez Gminę Tarnobrzeg.
Od 18 maja 2020 roku od godz. 12:00 do 04 czerwca 2020 do godz. 12:00 trwa przesyłanie na adres e-mailowy przedszkola pierwszego wyboru skanu/zdjęcia podpisanego wniosku o przyjęcie:
Adres e-mailowy Przedszkola Nr 5 : przedszkole5tarnobrzeg@gmail.com

WAŻNE!

W treści e-maila należy ZŁOŻYĆ oświadczenie, że przesłane dokumenty są zgodne z oryginałem oraz podać jeśli jest:
1. Numer i datę orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego
wydanego ze względu na niepełnosprawność dziecka
(należy przesłać e-mailem do każdej jednostki wskazanej na liście preferencji)
2. Numer i datę decyzji dyrektora szkoły podstawowej o odroczeniu obowiązku szkolnego
( należy przesłać e-mailem do przedszkola wskazanego na pierwszej pozycji na liście preferencji).

Rejestracja kandydatów w systemie wniosków o przyjęcie do Przedszkola Nr 5 w Tarnobrzegu

drogą elektroniczną na stronie:

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NR 5 W TARNOBRZEGU

NA ROK SZKOLNY 2020 - 2021

rekrutacja2

Do pobrania:

- wniosek o przyjęcie kandydata

- karta potwierdzenia kontynuacji (dla dziecka już uczęszczającego)

- potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola

UWAGA!!!

Zawieszenie postępowania rekrutacyjnego

Zarządzenie Prezydenta Miasta Tarnobrzega w sprawie zawieszenia postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli na czas uchylenia ograniczenia funkcjonowania publicznych i niepublicznych jednostek systemu oświaty (PDF).

W terminie 7 dni od dnia uchylenia ograniczenia w funkcjonowaniu publicznych i niepublicznych jednostek systemu oświaty, zostanie ustalony nowy harmonogram dla przedszkoli dla kolejnych etapów rekrutacji wymienionych w §2 Zarządzenia.

Rejestracja kandydatów w systemie wniosków o przyjęcie do Przedszkola Nr 5 w Tarnobrzegu od 01.09.2020 roku

drogą elektroniczną na stronie:

Uwaga:

1. Kopię orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego wydanego ze względu na niepełnosprawność poświadczona za zgodność z oryginałem przez rodzica kandydata, należy złożyć w każdym przedszkolu wskazanym na liście preferencji.

2. Kopię decyzji dyrektora szkoły podstawowej o odroczeniu obowiązku szkolnego, poświadczoną za zgodność z oryginałem przez rodzica kandydata ,należy złożyć w przedszkolu wskazanym na pierwszej pozycji na liście preferencji.

Wszelkie informacje na temat zasad i kryteriów rekrutacji dziecka do Przedszkola Nr 5 na stronie https://portal.innowacyjny.tarnobrzeg.pl/jst/tarnobrzeg/CMS/naborjo.aspx

Serdecznie zapraszamy do naszej placówk

Dyrektor Przedszkola nr 5

Paweł Cieśla